درخواست کارشناسی خودرو پرشیاخودرو

نمایندگی ها فنی بدنه آدرس تلفن مشخصات تماس

یکی از مهم‌ترین مسائل در خرید و یا فروش خودرو اطمینان از اصالت، سلامت فنی و ظاهری خودرو است. چرا که امروزه خودرو به کالایی سرمایه‌ای بدل شده و بسیاری از خریداران برای حفظ سرمایه خود اقدام به خرید خودرو می‌کنند. از طرفی به دلیل محدود شدن فضای بازار طی سال‌های اخیر، خرید خودروی کارکرده با ریسک بالایی همراه شده است که همین موضوع اهمیت کارشناسی را دوچندان می‌کند.

شرکت پرشیا خودرو به عنوان تنها مرجع رسمی فروش و خدمات پس از فروش خودروهای BMW و MINI در ایران با تکیه بر دانش فنی و تجربیات خود در این زمینه، خدمات تخصصی کارشناسی فنی و کارشناسی بدنه را به خودروهای ب‌ام‌و و مینی ارائه می‌کند.

شایان ذکر است خدمات کارشناسی فنی و بدنه خودروهای BMW و MINI علاوه‌بر نمایندگی مرکزی واقع در کیلومتر 5 جاده مخصوص تهران کرج، در نمایندگی‌های منتخب خدمات پس از فروش نیز مطابق با استانداردها توسط تجهیزات مدرن و به‌روز انجام می‌پذیرد.

نشان Premium Selection

یکی از مهم‌ترین ویژگی‌های کارشناسی فنی و بدنه خودروهای BMW و MINI در شرکت پرشیاخودرو، صدور گواهینامه تحت عنوان Premium Selection است. در این فرآیند خودروها در کمترین زمان توسط کارشناسان حرفه‌ای و با تجهیزات به‌روز و استاندارد مورد بررسی قرار می‌گیرند و در صورت عدم مشکل، گواهینامه سلامت فنی و بدنه برای خودرو صادر می‌گردد. این گواهینامه اطمینان خاطر را به خریداران خودروهای BMW و MINI می‌دهد که خودروی مورد نظر مورد تائید شرکت پرشیا خودرو بوده و تجربه‌ای لذتبخش از خرید خودروهای BMW و MINI را خواهند داشت.

ثبت درخواست کارشناسی