قوانین و مقررات ب ام و لند

قوانین و مقررات ب ام و لند

کاربران گرامی، برای عضویت در این وب‌‌سایت، مطالعه و اطلاع از قوانین آن ضروری است.
عضويت، معاوضه، خرید، فروش و هرگونه استفاده از محتوای این وب‌‌سایت، به منزله مطالعه قوانین و اطلاع از مفاد آن و پذیرش آنهاست.

"شرایط عمومی استفاده از سایت BMWLAND – مشترک برای کاربران حقیقی و حقوقی"

وب سایت BMWLAND، یک سایت کاملا تخصصی در حوزه خرید و فروش تخصصی خودرو های ب ام و و مینی است که دامنه آن تحت قوانین جمهوری اسلامی ایران ثبت و ایجاد شده و در حال فعالیت است. این وب‌سایت ‌به عنوان یک سایت الکترونیکی، پایبند به تمامی قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران است و با نقض‌کنندگان این قوانین در حدود اختیارات قانونی خود، برخورد می‌کند.

محتوای سایت اینترنتی BMWLAND.ir به عنوان یک وب‌سایت اطلاع‌رسانی بر پایه زبان فارسی برنامه ریزی شده؛ لذا استفاده از زبان فارسی در درج مطالب و عبارات ضرورتا باید رعایت شود. بدیهی است هر عبارت دیگری به غیر از این زبان -اعم از عبارات انگلیسی یا فینگلیش- به طور خودکار از معرض دید عموم حذف خواهد شد.

این وب‌سایت هیچ دخالتی در قیمت‌گذاری خودروها ندارد و قیمت‌گذاری صرفا بنابر تصمیم آگهی‌دهنده انجام می‌گردد؛ با این حال چنانچه قیمت خودروِ آگهی‌شده نسبت به محدوده قیمت عرفی بازار، بیش از حد نامعقول باشد، تیم BMWLAND بنا به صلاحدید خود قیمت را حذف خواهد کرد.

این وب‌سایت کلاً یا جزئاً هیچ دخالتی در معامله احتمالی افرادی که از محتوای اطلاع‌رسانی آن استفاده کرده‌اند نداشته و از هیچ منفعتی در معامله احتمالی برخوردار نمیباشد. بنابراین مسئولیت انجام معاملات یا نظارت بر اجرای آنها، بر عهده این وبسایت نیست. براین اساس، رعایت احتیاطات حقوقی، فنی و اقتصادی لازم در انجام معامله، مستقیماً برعهده‌ معامله‌کنندگان است و تبعات ناشی از آن، ابداً متوجه این سایت و مالکیت سایت نخواهد بود.

این وب‌سایت هیچ قصدی دال بر ایجاد آشفتگی، کنترل، جهت‌دهی، تشویش یا هر نوع دخالت جزئی یا کلی بر نرخ یا حجم معاملات بازار خودرو ندارد و خود را از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن به طور کلی مبری می‌کند. بر این اساس، چنانچه هر یک از کاربران وب‌سایت، با ارائه قیمت‌های نامناسب و درج توضیحات نادرست یا هر نوع توسل به شیوه‌ها یا روش‌هایی که در چارچوب مصادیق فوق قرار می‌گیرد، سعی در نقض آن رسالت داشته باشند، کاربری آنها بنابر ارزیابی و تصمیم مدیران سایت، بدون هیچ‌گونه تذکر قبلی، به صورت موقت یا دائم مسدود می‌شود و عنداللزوم مراتب جهت پیگرد قضایی به مراجع ذیصلاح اعلام خواهد شد.

کاربران محترم ضرورتا باید به هشدارهای پلیس فتا و سایر مراجع انتظامی، امنیتی و نظارتی دقت کنند و شخصا مسئول انجام یک معامله امن باشند.

لینک‌، آدرس الکترونیکی یا هرنوع تبلیغ مجازی سایر اشخاص حقیقی یا حقوقی در محتوای این سایت، صرفاً جهت اطلاع‌رسانی است و  BMWLAND هیچ مسئولیتی در قبال محتوای آن لینک‌ها یا آدرس‌های الکترونیک یا تغییرات بعدی آنها نخواهد داشت.

هر نوع محتوا یا آگهی ثبت‌شده از سوی اشخاص حقیقی یا حقوقی، توسط سامانه‌های مانیتورینگ خودکار و غیرخودکار تیم BMWLAND بررسی و پس از تائید محتوا، بارگذاری و نمایش داده می‌شود. بدیهی است چنانچه اطلاعات به‌صورت ناقص یا خلاف مقررات و ضوابط BMWLAND ارائه گردد، BMWLAND بنابه ضوابط موجود، آنها را حتی‌الامکان اصلاح یا نهایتاً حذف خواهد کرد.

هیچ یک از کاربران، حق کپی‌برداری و سوء استفاده از محتوای تبلیغی اشخاص دیگر از قبیل استفاده غیرمجاز از تصاویر خودرو یا توضیحات و ترکیبات خاص آنها- را به گونه‌ای که تشابه صد درصدی بین آنها وجود داشته باشد ندارد. درصورت مشاهده یا گزارش شاکی، نسبت به اصلاح یا حذف محتوا یا انسداد موقت و دائم حساب کاربری فرد یا نمایشگاه سوءاستفاده‌کننده اقدام خواهد شد.

کاربران می‌بایست در وارد کردن اطلاعات خودروی خود دقت لازم را داشته باشند. پس از درج آگهی، امکان اصلاح و تغییر اطلاعاتی از قبیل برند، مدل، سال خودرو و.... میسر نیست.

هر آگهی فروش، مختص نمایش اطلاعات یک خودرو است؛ لذا در صورت ارائه هر نوع اطلاعات اضافی در آگهی که مشتمل بر نوعی تبلیغ نسبت به سایر خودروها، کالاها و خدمات گردد، بصورت اتوماتیک حذف خواهد شد. برهمین اساس، توضیحاتی که تبلیغ نمایشگاه، نمایندگی، رنگ‌بندی، تعداد، لوگو، چهره شخص فروشنده، کانال تلگرام و اینستاگرام و سایر شبکه‌های اجتماعی، و در کل هر توضیح اضافی را شامل شود، به‌صورت اتوماتیک حذف خواهد شد. صرفا در خصوص کاربران حقوقی، درج نام شرکت یا نمایشگاه آنها بر روی پلاک خودرو بلامانع است.

خودروهایی که توسط کاربران حقوقی آگهی می شوند، ممکن است در تملک این کاربران نباشند و صرفا به صورت امانت و به منظور فروش نزد آنها نگهداری شوند. لذا کلیه امورحقوقی، هزینه های نقل و انتقال و مالیات های مربوط به این خودروها متوجه کاربران حقوقی نمی شود.

در صورت استفاده از عکس تبلیغی اوریجینال خودرو(تنها در مورد خودروهای صفر مورد تایید می باشد)، این عکس حتما باید منطبق با نوع خودرو و بر زمینه سفید و شامل حداقل یک عکس از نمای کامل خودرو باشد. در غیر این صورت، کلیه عکس‌های آن آگهی حذف خواهد شد.

هر نوع توهین یا تهدید اشخاص یا اظهارنظرهای سیاسی و یا هرنوع عدم پایبندی به موازین و قوانین جمهوری اسلامی ایران یا استفاده از هر نوع محتوا که سبب وهن این سایت شود، مشمول حذف دائم کاربری و انتقال کاربر به لیست سیاه و ارجاع موضوع به مراجع قضایی خواهد بود.

انصراف از همکاری و تقاضای استرداد وجه، پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی‌گردد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می‌کند.

واریزکننده وجه اقرار و اذعان می‌کند که وجه واریزی از کارت و حساب خویش و متعلق به وی باشد و شخصا مسئول پاسخگویی به تبعات ناشی از آن، در صورت کشف خلاف واقع باشد. سایت BMWLAND به طور کلی از این مطلب مبری است و نهایت همکاری را با مراجع قضایی و انتظامی در این زمینه معمول خواهد داشت.

کلیه پرداخت‌ها در « BMWLAND » صرفا در ازای دریافت خدمات ارائه شده در سایت از جمله پکیج‌های آگهی و تک آگهی‌ها می‌باشد. بدیهی است پرداخت وجه هیچ‌گونه حق انحصاری یا بهره‌مندی از فضای مطلقاً اختصاصی یا هر تفسیری شبیه این مورد برای شخصیت‌های حقیقی و حقوقی ایجاد نمی‌نماید. قاعدتاً با خرید هریک از انواع تک آگهی یا پکیج آگهی، خریدار صرفاً از خدمات اعلامی در توضیحات پکیج خریداری شده بهره‌مند می‌شود و نه بیش از آن. « BMWLAND» فضای تبلیغات اختصاصی برای خریداران پکیج‌ها ارائه نمی‌نماید.

مسئولیت انتخاب شیوه ارائه محتوای آنلاین در « BMWLAND» منحصراً در اختیار مدیریت این پلتفرم است و خرید هریک از انواع تک آگهی و پکیج‌های آگهی، هیچ گونه حقی در جهت تصمیم‌گیری در خصوص این موارد برای خریدار ایجاد نمی‌نماید.

خدمات ارائه شده از سوی « BMWLAND»، از نظر حقوقی امری کاملا مستقل و مجزا از « BMWLAND» بوده و کلیه خدمات مذکور مستقیماً توسط آن مجموعه ارائه می‌گردد. براین اساس کلیه حقوق و مسئولیت‌های ناشی از بهره‌مندی از خدمات « BMWLAND» اعم از کارشناسی و یا تسهیلات خرید خودرو، باعنایت به شخصیت حقوقی مستقل آن شرکت مستقیما متوجه وی می‌باشد.

آگهی‌کننده اقرار و اذعان می‌کند که شخصا مالک تصاویر و محتوای منتشره خود بوده و ضامن کشف خلاف واقع آن است. BMWLAND نسبت به کشف خلاف واقع آن، هیچ مسئولیتی ندارد.

آگهی‌کننده با قراردادن آگهی خودرو و تلفن تماس خود، قبول می‌کند که این اطلاعات را در معرض دید عموم قرار داده و BMWLAND را از تبعات و حواشی احتمالی ناشی از آن مبری می‌کند.

ارتباط بین خریدار و فروشنده به طور مستقیم با مباشرت خود آنها انجام می‌شود و BMWLAND هیچ مکانیزمی در خصوص تائید اصالت، وثوق و هویت واقعی طرفین ندارد و مبری از مسئولیت‌های احتمالی ناشی از آن است. خریدار و فروشنده شخصا باید این موضوعات را احراز و رعایت کنند.

چنانچه خودروی به‌صورت اقساطی آگهی شود، نباید نسبت به درج پیش‌پرداخت‌های مختلف و متنوع در توضیحات آن استفاده شود.

چنانچه خودرو بصورت نقدی آگهی شود، نباید نسبت به درج حالت نقدی–اقساطی با پیش‌پرداخت‌های مختلف اقدام شود.

 BMWLAND متعهد به ایفای بالاترین سطح محرمانگی است؛ لذا کاربران محترم سایت نمی‌توانند انتظار ارائه اطلاعات ثبت‌شده سایر کاربران و نیز خود آن‌ها را از قبیل آی‌پی آدرس‌های ثبت‌شده، تاریخ درج آگهی و جزییات آگهی درج‌شده پس از حذف داشته باشند. این اطلاعات فقط به درخواست مراجع قضایی و انتظامی، داده خواهد شد.

با توجه به پیاده‌سازی بالاترین سطح امنیت سایبری بر روی پایگاه داده‌ این سایت، هیچ دسترسی فنی غیرمجازی به آن قابل‌انجام نیست. اما این مطلب به معنای جلوگیری صد درصدی از سوء‌استفاده‌های احتمالی اشخاص از اطلاعاتی که به صورت عمومی منتشر می شوند، نیست و BMWLAND مسئولیتی در این زمینه نخواهد داشت. هرچند BMWLAND مستمرا تلاش گسترده‌ای در جلوگیری از سوء‌استفاده احتمالی نیز به‌عمل می‌آورد.

این وب‌سایت و شبکه های اجتماعی درج شده در آن متعلق به BMWLAND است و سایر کانال‌ها و آدرس‌های مشابه، صرفاً از نام و برند BMWLAND سوء‌استفاده می‌کنند.

چنانچه در خصوص موضوعی خاص، نسبت به محتـوای اطلاعـات ارسالی يا عمليـات انجام‌يافته اختلاف نظری باشد، اسناد دفاتر، گزارش‌ها و همچنين عمليات الكترونيكی ضبط‌شده در فايل‌ها و سرورهای كامپيوتری BMWLAND، در مقابل طرف مقابل، سند و دليل معتبر خواهند بود و آگهی‌کننده حق هرگونه اعتراض را تحت هر عنوان، از خود سلب می‌کند.

حفظ و نگهداری رمز عبور بر عهده کاربران است. برای جلوگیری از هرگونه سوءاستفاده احتمالی، کاربران می‌بایست در حفظ و نگهداری آن کوشا باشند.

تعداد بالابر قابل تجمیع در هر پروفایل حداکثر 1000 بالابر خواهد بود. از آنجایی که تعداد بالابر تخصیص یافته به هر پکیج مختص استفاده در آن پکیج می‌باشد، در صورت گذشت بیش از 3 ماه از عدم فعالیت نمایشگاه در « BMWLAND» بالابرهای باقی مانده در پروفایل به صورت اتوماتیک حذف خواهد شد.

توجه داشته باشید که برای ارسال پیامک از سوی BMWLAND، صرفا از شماره های رسمی و تایید شده پرشیاخودرو 4591 و 1885 استفاده می‌شود و هیچ شماره دیگری برای ارسال پیامک، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

شماره تلفن‌های پشتیبانی 0214591 داخلی BMWLAND  است و هیچ شماره دیگری غیر از آن، متعلق و منتسب به این سایت نیست.

 BMWLAND در هیچ نقطه‏‌ای از کشور نمایندگی فروش یا پشتیبانی ندارد و کلیه خدمات و تراکنش‏‌های مالی آن فقط از طریق دفتر مرکزی پردازش می‏‌شود. لطفاً در صورت مشاهده هر گونه تخلفی از این دست، مراتب را جهت پیگرد قانونی به BMWLAND اطلاع دهید.

قوانین و ضوابط مشروحه مندرج در این صفحه بنا به تغییر شرایط، درصورت لزوم، اصلاح، گسترش یا تعدیل خواهد شد. کلیه کاربران شخصاً موظف هستند به‌صورت دوره‌ای از این صفحه بازدید و از آخرین وضعیت قوانین، اطلاع حاصل کنند.

کاربر: شخصی حقیقی و یا نمایشگاه است که از طریق اینترنت به وب سایت BMWLAND متصل و به منظور دریافت انواع خدمات اقدام به ثبت ‌نام یا ثبت درخواست کرده ‌است و از خدمات نرم افزاری آن یا خدمات مشاوره خودرو بهره مند می‌شود.

اعتبار: مبلغی است که کاربر در حساب کاربری خود به منظور استفاده از خدمات BMWLAND دارد. این مبلغ به صورت پرداخت از طریق سامانۀ بانکی یا کارت‌های عضو شبکۀ شتاب طبق شرایط و مقررات حاضر منظور و محاسبه خواهد شد.

"شرایط اختصاصی استفاده از سایت BMWLAND - مختص کاربران حقیقی"

کاربر با عضویت در سایت و ایجاد حساب کاربری و تکمیل فرم های سفارش خرید، سفارش فروش، معاوضه خودرو، گوش به زنگ و مشاوره تلفنی با BMWLAND  با هر بار استفاده از خدمات آن می‌پذیرد که قوانین و مقررات جاری شرکت را به صورت کامل مطالعه کرده و با اطلاع کامل از شرایط و معانی، آن را پذیرفته‌ است. این قوانین و مقررات ممکن است در طول زمان تغییر کند و بنابراین استفادۀ مستمر کاربر از وب سایت به معنی پذیرش هرگونه تغییر در قوانین و مقررات آن است.

هر کاربر حقیقی، تنها حق انتخاب یک نام کاربری را دارد و در صورت فعالیت با بیش از یک نام، حساب کاربری وی به طور موقت یا دائم مسدود خواهد شد. بر همین اساس، چنانچه کاربری با ایجاد کاربری‌های مختلف بخواهد در قیمت بازار نوسان ایجاد کند، بدون هیچ تذکر قبلی، حساب کاربری وی به طور دائم مسدود خواهد شد.

مکان درج شده در متن آگهی، جهت رویت و بازدید خودرو نمی بایست در زمان مراجعه متقاضی تغییر نماید. لذا کاربران حقوقی تحت هیچ شرایطی مجاز به ارجاع مشتری خود به مکانی دیگر نمی باشند. چنانچه شکایتی از سوی کاربران در این خصوص واصل شده و به اثبات برسد پروفایل نمایشگاه غیر فعال خواهد شد.

 چنانچه کاربر، بالابر را خریداری کند، بعد از پرداخت، مبلغ به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد و سایت BMWLAND هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت. بالابر تا زمان استفاده بصورت اعتبار در پروفایل کاربر باقی می مانند.

انتقال بالابر از یک پروفایل به پروفایل دیگر حتی در صورت مشترک بودن مجموعه ها اعم از شعبه، یا دفتر مختلف یک نمایشگاه، نمایندگی یا شرکت امکان پذیر نمی باشد.

انتقال آگهی از یک پروفایل به پروفایل دیگر حتی در صورت مشترک بودن مجموعه ها اعم از شعبه یا دفتر مختلف یک نمایشگاه، نمایندگی یا شرکت امکان پذیر نمی باشد.

در صورت هر گونه استفاده نادرست از آگهی خریداری‌شده، حساب کاربرانی که از آگهی های دارای برچسب سبز در سایت استفاده می‌کنند، بدون هیچگونه تذکری مسدود خواهد شد.

در صورت هر گونه استفاده نادرست از پکیج خریداری‌شده، حساب کاربرانی که از «پکیج ها» استفاده می‌کنند، بدون هیچگونه تذکری مسدود و پیگرد قانونی خواهد داشت .

چنانچه کاربر، آگهی تیپ ۲، تیپ ۳ یا پکیج را خریداری کند، بعد از پرداخت، مبلغ به هیچ عنوان برگشت داده نخواهد شد و سایت BMWLAND هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگشت وجه نخواهد داشت.

چنانچه کاربر عمداً یا سهواً آگهی تیپ ۲ یا تیپ ۳ را حذف کند، سایت BMWLAND هیچگونه مسئولیتی در قبال بازگرداندن آگهی حذف‌شده نخواهد داشت.

"شرایط اختصاصی استفاده از سایت BMWLAND – مختص اشخاص حقوقی (نمایشگاه‌ها، نمایندگی‌های فروش)"

هر کاربر حقوقی صرفاً مجاز به داشتن یک نام کاربری است. ایجاد نام کاربری مستقل برای شعبات فرعی، می‌بایست حقیقی و مبتنی بر وقایع فیزیکی باشد.

شماره‌های قابل ثبت‌ در پروفایل در خصوص شماره تماسهای ثابت تنها مطابق با شماره های مندرج در کارت ویزیت و در خصوص شماره های موبایل تنها در صورتی که در معرفی نامه مدیریت مجموعه ذکر شده باشند قابل ثبت خواهند بود. چنانچه در بخش توضیحات آدرس نمایشگاه، شماره تماس ثابت محل یا شعبه‌های دیگر دیده شود، از طرف تیم BMWLAND حذف می‌شود.

انصراف از همکاری و تقاضای استرداد وجه پس از انتخاب تعرفه و انجام عملیات پرداخت به هیچ وجه مورد پذیرش نیست و وجهی مسترد نمی گردد و واریز کننده وجه پس از واریز آن، حق خود را مبنی بر پیگیری حقوقی استرداد آن سلب و ساقط می کند.

چنانچه زمان انقضاء عضویت شما در تعطیلات آخر هفته -روزهای پنجشنبه و جمعه- و تعطیلات رسمی است، حتما روز قبل یا چهارشنبه نسبت به تمدید عضویت خود اقدام کنید. در غیر این صورت BMWLAND هیچ مسئولیتی در قبال بازیابی آگهی‌ها و تمدید عضویت شما نخواهد داشت. تمدید عضویت برای همان روز، از 9 صبح تا 16:00 روز شنبه تا چهارشنبه انجام می‌گیرد. در صورت پرداخت یا اطلاع‌رسانی در خارج از زمان‌ ذکرشده، تمدید در روز کاری بعدی صورت می‌گیرد.

طبق اعلام پلیس محترم اگاهی تهران بزرگ، هرگونه خرید با شرایط لیزینگی و همچنین اقساطی از ریسک بالایی برخوردار است. لطفا در خرید خود دقت نظر کافی داشته و با مشورت متخصصین امر اقدام نمایید. صرف تاسیس شرکت، تشکیل دفاتر فروش و درج آگهی های تبلیغاتی به معنای صحت و سلامت عملکرد فروشنده نمی باشد. BMWLAND هیچگونه مسئولیتی در قبال معاملات شما ندارد.

"پیگرد های قانونی"

ارتکاب اقدامات مشروحه ذیل، واجد ضمانت اجرای اخطار به کاربر، انسداد موقت یا کامل حساب کاربری مرتکب، انتقال وی به لیست سیاه، ارجاع موضوع به مراجع قانونی و طرح شکایت کیفری یا حقوقی علیه وی توسط تیم حقوقی BMWLAND خواهد بود.

انتقال و پُست هرگونه مطلبی که به حقوق دیگران تجاوز و هتک حرمت کند. همچنین درج کلمات تهدیدآمیز و توهین‌آمیز و ناقض حقوق شخصی یا اجتماعی، مطالب مبتذل، یا حتی مطالب قابل‌اعتراضی که باعث ترغیب به اعمال مجرمانه شود.

نقض حقوق معنوی مالکین وب سایت BMWLAND یا هر گونه استفاده غیرمجاز از اطلاعات وب‌سایت، به صورت مستقیم یا غیر مستقیم، بدون اخذ مجوز از مدیریت سایت، موجب پیگرد است. بدیهی است استفاده از اطلاعات سایت با ذکر صریح عنوان BMWLAND به عنوان منبع و برای مقاصد قانونی بلامانع است.

ایجاد مزاحمت، توهین، تهدید، افترا یا در کل هر نوع جرم علیه اشخاص حقیقی یا حقوقی به هر صورت (اعم از حضوری-تلفنی-ایمیلی-پیامکی و...) درصورت اطلاع BMWLAND یا شکایت ذیحق، موجب پیگرد است.

اقدام به دسترسی غیرمجاز، هک، تخریب، اخلال، انسداد یا ممانعت از دسترسی به داده‌ها یا سامانه‌های رایانه‌ای و مخابراتی وب‌سایت و کاربران آن، یا تهدید به ارتکاب آن ولو آنکه عملاً منجر به حمله رایانه‌ای نشود، موجب پیگرد است.

هر گونه باز نشر یا کپی اطلاعات آگهی از سایت BMWLAND بدون اخذ مجوز کتبی از مدیر سایت که منجر به نقض حقوق آگهی کنندگان و اضرار مالی مدیران BMWLAND شود، موجب پیگرد است و موکول به طرح شکایت کیفری و حقوقی از سوی BMWLAND یا اشخاص دیگر خواهد بود. همچنین استخراج اطلاعات تماس آگهی کنندگان و دعوت از آنها برای آگهی دادن در وبسایت خویش، مشمول این بند است.

استفاده از هرنوع فناوری رایانه ای، جهت مرور یا کپی خودکار صفحات و اطلاعات سایت BMWLAND، موجب پیگرد است.

نکته مهم:

کاربران محترم میتوانند با ارسال پیام خصوصی به پست الکترونیکی مربوط به شکایات مردمی به آدرس : info@ BMWLAND.ir، شکایات، انتقادات و پیشنهادهای خود را نسبت به انتشار آگهی هایی که ضوابط فوق را رعایت نکرده اند با عنوان «شکایت/انتقاد/پیشنهاد» ثبت و اطلاع رسانی کنند.

 BMWLAND متعهد است در حداکثر ده روز کاری شکایت وارده را بررسی و در صورت صحت، نسبت به اصلاح و اتخاذ رویه متناسب اقدام کند. این امر شامل ارسال اخطار به شخص خاطی و تحمیل ضمانت اجراهای مندرج در مطالب فوق علیه وی خواهد بود.

درهرصورت، نتیجه پیگیری انجام شده، به فرد شکایت کننده نیز اطلاع داده خواهد شد.